#shareweek2018

Blogi polecają blogi, trzy pozycje, które polecam do poczytania.

Shareweek to akcja prowadzona przez Andrzeja Tucholskiego. Tutaj cały opis. W skrócie – blogi polecają blogi. Idea jest prosta – warto się dzielić tym, co dobre.

Wybrałem trzy pozycje, które choć mało znane, moim zdaniem są warte uwagi. Dodatkowo miałem przyjemność zamienić słowo z każdą z osób prowadzących te blogi. Sprawiło to, że dla mnie nabrały one jeszcze większej wartości.

obbo

http://www.obbo.pl/

Blog stawia dopiero pierwsze kroki, ale znając autora wpisów, materiały publikowane w przyszłości z pewnością będą trzymały bardzo wysoki poziom. Tematyka jest zbliżona do tego, co można znaleźć u mnie, więc mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

anweb

https://anweb.pl/

Nie poznałbym tego bloga, gdybym sam nie zaczął prowadzić własnego. I to w blogowaniu jest najlepsze – społeczność ludzi otwartych. Znajdziecie tutaj materiały od elektroniki po motoryzację. Co najważniejsze – w każdym wpisie czuć podejście z prawdziwą pasją.

te same historie

https://tesamehistorie.wordpress.com/

Blog trochę inny niż poprzednie dwa, bo dotyczy literatury. Polecam go z dwóch względów. Po pierwsze, mój dziadek, też inżynier, pokazywał mi, jak ważny dla każdej osoby, niezależnie od zamiłowania, jest język. Po drugie, część tekstów na moim blogu była z pomocą autorki powyższego, redagowana.

Jeśli pragniecie polecić jakieś blogi, wysyłajcie adresy. Mam nadzieję, że akcja powtórzy się za rok (:

Jeśli artykuł w jakiś sposób Tobie pomógł , możesz wpierać blog, aby nowych materiałów przybywało więcej. Zapraszam TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *