#Shareweek2019

Blogi polecają blogi – subiektywny zestaw pozycji inżyniera Domu

Już drugi rok uczestniczę w tej super akcji organizowanej przez Andrzej Tucholskiego, w której blogerzy polecają inne blogi. Kto nie pamięta, o co chodzi, może zobaczyć zeszłoroczny wpis tutaj.

Oto trzy propozycje ode mnie na edycję 2019:

Malinowe Pi

Osoby zainteresowane Raspberry Pi prawdopodobnie znają. Dla tych, którzy jeszcze tam nie byli lub dopiero mają zamiar zacząć przygodę z malinką – pozycja obowiązkowa!

Zobacz też: Często używane układy

Autor niedawno odwiedził Arduino i Raspberry Pi Day z bardzo ciekawą prelekcją o historii platformy, którą opisuje na blogu. Miałem przyjemność poznać Błażeja osobiście jakiś czas przed tym wydarzeniem. Zapewniam, że dyskusje z takim rozmówcą skutkują bogactwem nowo uzyskanych informacji (:

Zobacz też: Arduino & Raspberry Pi Day 2019 Katowice

Mikrokontroler.pl

Jeden z najbardziej profesjonalnych blogów w tematyce elektroniki. Warto czytać, by pozostać na bieżąco. Z dużą częstotliwością publikują wartościowe treści ze świata elektroniki i dziedzin pokrewnych. Angażują się w popularyzowanie branżowych wydarzeń. Wspierali medialnie między innymi ostatni mój event (;

Msalamon.pl

Dość niedawno trafiłem na tego bloga, ale od razu mi się spodobał. Znaleźć tam można artykuły głównie z tematu STM32 podane w bardzo przystępny sposób. Przemawiają do mnie i minimalistyczna estetyka bloga, i sposób pisania. Widać wyższy cel edukacyjny, co bardzo cenię.

Jeśli tworzycie lub znacie jakiegoś bloga, piszcie w komentarzach (: Polecenia przydadzą się na przyszłoroczną edycję. Po więcej rekomendacji możecie się zapisać do newslettera. Regularnie daję znać, co ciekawego u mnie, na blogu, ale także, co znalazłem w sieci.

Jeśli artykuł był dla Ciebie wartościowy, możesz mnie wesprzeć na https://inzynierdomu.tipo.live/

One thought on “#Shareweek2019

  1. Dzięki za polecenie! Jak się spotkamy to stawiam piwo, hehe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *